Vestavná vinotéka mQuvée Wine Cave Wine Cave 700 15S, černá
Kód: WCS15AB-700Specialista v oboru vinoték
Kamenný showroom
Ověřeno zákazníky
Servis a poradenství
Detailní popis produktu

Vestavná vinotéka MQuvee Wine Cave 700 15S černá
Elegantní vestavná vinotéka pod pracovní desku pro 10 lahví Bordeaux.
Černé provedení se skleněnými dveřmi se hodí do moderní kuchyně.

Proč si ji vybrat?
- vestavba pod desku
- kapacita 10 lahví
- teplota 5–20 °C
- dotykové ovládání
- LED osvětlení
- tichý provoz
- reverzibilní dveře

Ideální podmínky pro víno
Jedna teplotní zóna umožňuje nastavení od 5 do 20 °C.
Dotykové ovládání a LED osvětlení zajišťují pohodlné používání.

I do té nejmenší kuchyně
Kompaktní rozměry, elegantní vzhled a praktické řešení pro ty, co nedisponují prostornou kuchyní.
Často se ptáte
Kolik lahví se do vinotéky vejde?
Pojme až 10 lahví Bordeaux o objemu 0,75 l.
Je vhodná pro vestavbu do kuchyňské linky?
Ano, je určená pro zabudování pod pracovní desku.
Jaký teplotní rozsah nabízí?
Teplotu lze nastavit v rozsahu 5–20 °C.
Má jednu nebo dvě teplotní zóny?
Tento model má jednu teplotní zónu.
Je provoz hlučný?
Ne, hlučnost je pouze 37 dB.
Chrání sklo dveří víno před světlem?
Ano, dveře mají UV ochranu.
Lze změnit směr otevírání dveří?
Ano, dveře jsou reverzibilní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podstavné |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 7330066128046 |
| Typ instalace: | Podstavná |
| Kapacita: | 10 lahví |
| Počet teplotních zón: | 1 |
| Rozsah teplot: | 5-20 °C |
| Barva: | černá |
| Šířka dveří: | 15 cm |
| Výška dveří: | 70 cm |
| Otevírání: | madlo |
| Otočitelné dveře: | ANO |
| Typ chlazení: | kompresorové |
| Hlučnost: | 37 dB |
| Energetická třída: | F |
| Spotřeba elektřiny / rok: | 95 kW |
| Wifi + ovládání přes aplikaci: | NE |
| SoftClose: | NE |
| Display: | LED |
| Osvětlení: | bílé LED |
| Barva rámečku RAL: | ANO |
| Přední panel na míru: | NE |
| Šířka: | 14,8 cm |
| Výška: | 82 až 89 cm |
| Hloubka: | 55,5 cm |
| Hmotnost: | 19 kg |
| Nastavení úrovně vlhkosti: | NE |
| Alarm otevřených dveří: | ANO |
| Automatické odmrazování: | ANO |
| Dynamický klimatický reřim: | ANO |
| Winter Save System: | ANO |
| Zámek: | NE |
| Vhodné do Ikea Metod: | NE |
| Kolekce: | Wine Cave |
| Klimatická třída: | ST (subtropická 16 - 38 °C) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
-1.jpg)

.pdf (14).jpg)
.pdf (37).jpg)
.pdf (31).jpg)
.pdf (39).jpg)
