Vestavná vinotéka mQuvée WineCave Exclusive 780 60D, Full Glass černá, Push-Pull
Kód: WCED60FGBP-780Specialista v oboru vinoték
Kamenný showroom
Ověřeno zákazníky
Servis a poradenství
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podstavné |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 7330066147085 |
| Typ instalace: | Podstavná |
| Kapacita: | 53 lahví |
| Počet teplotních zón: | 2 |
| Rozsah teplot: | 5-20 °C / 5-20 °C |
| Barva: | Full Glass černá |
| Šířka dveří: | 60 cm |
| Výška dveří: | 78 cm |
| Otevírání: | Push-Pull |
| Otočitelné dveře: | ANO |
| Typ chlazení: | kompresorové |
| Hlučnost: | 36 dB |
| Energetická třída: | F |
| Spotřeba elektřiny / rok: | 105 kW |
| Wifi + ovládání přes aplikaci: | NE |
| SoftClose: | ANO |
| Display: | LED dotykový display |
| Osvětlení: | bílé LED |
| Barva rámečku RAL: | ANO |
| Přední panel na míru: | NE |
| Šířka: | 59,5 cm |
| Výška: | 82 až 89 cm |
| Hloubka: | 56 cm |
| Hmotnost: | 54 kg |
| Nastavení úrovně vlhkosti: | NE |
| Alarm otevřených dveří: | ANO |
| Automatické odmrazování: | ANO |
| Dynamický klimatický reřim: | ANO |
| Winter Save System: | ANO |
| Zámek: | NE |
| Vhodné do Ikea Metod: | NE |
| Kolekce: | Wine Cave |
| Klimatická třída: | ST (subtropická 16 - 38 °C) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
-1.jpg)

.pdf (14).jpg)
.pdf (37).jpg)
.pdf (31).jpg)
.pdf (39).jpg)
